درباره ما

 

 

شرکت گسترش ارتباطات هوشمند اسپادانا (اینتلیکام)  با شماره ثبت 35094 به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه امنیت اطلاعات و ارتباطات به منظور ارائه خدمات از سال 1387 با موسسات، ادارت، سازمان ها، دانشگاه ها و شرکت های تجاری متعددی همکاری های پایداری داشته است.

 

ماموریت

شرکت اینتلیکام با ارائه ی راهکارهای تخصصی در حوزه های مراکز داده (Data Center)، زیرساخت های گسترده مبتنی بر پردازش های ابری (Cloud Computing)، مجازی سازی پیشرفته (Virtualization)، امنیت اطلاعات و با خدماتی همچون مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه آماده ارائه خدمت به سازمان، ادارات و مجموعه های مختلف اداری است.

 

این شرکت افزون بر موارد فوق، باتولید محصولات گوناگون صنعت فاوا از بهترین برندهای جهان و باتوجه به نیاز مشتریان توانسته است، همراهان خود را راحت تر، با شفافیت بیشتر و متوازن تر به بهره وری بهتر برساند.

 

مسئولیت اجتماعی

ورود هر مشتری جدید به اینتلیکام، به معنای ورود شریک تجاری جدید به مجموعه‌ی این شرکت است. اینتلیکام هر یک از مشتریان خود را شریکی پایدار می‌داند. به همین دلیل، سرمایه‌های انسانی ماهر و با تجربه شرکت دوشادوش شرکای جدید سخت تلاش خواهند کرد تا نیازهای کسب‌وکار را به صورت دقیق درک نموده و مناسب‌ترین پیشنهاد را با بکارگیری دانش و تکنولوژی روز برای دستیابی به موفقیت مشتری ارائه دهند.

 

شرکت اینتلیکام در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرارداده است و معتقد است هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل و نیازهای فناوری اطلاعات بنگرد، درک بهتری از واقعیت بازار خواهد داشت. این شرکت با بکارگیری دانش علمی و تشکیل تیم‌های متخصص در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات، بالاخص شبکه، امنیت شبکه و تولید محصولات بومی نظارتی، مدیریتی و امنیتی شبکه‌های رایانه‌ای و مراکزداده، خدمات گسترده و ارزشمندی را به سازمان‌ها و ادارات ارائه دهد و مفتخر است با توجه به در دست داشتن گواهی‌های معتبر و تجارب موفق، گستره‌ی وسیع‌تر و تخصصی‌تری از فعالیت‌های تخصصی را به مشتریان خود تقدیم نماید.

تجربه + تخصص


ما گارانتی بهترین سرویس ها و خدمات را برای شما داریم


  • طراحی و مشاوره شبکه
  • امنیت اطلاعات
  • طراحی و سئو سایت
  • راه اندازی DevOps و زیر ساخت های ابری

چرا ما را انتخاب کنید

620

مشتری

 

8

اعضای تیم

 

550

پروژه

10

سال